Skip to content Skip to footer
  • Quartz Transfer Baskı olarak siz değerli partnerlerimize hizmet vermeye 2020 yılında başlamış bulunmaktayız. Ekip olarak, transfer baskının dünya çapında yeniliklerini takip ederek, yeni nesil baskı çeşitlerini sizlere sunmayı hedef haline getirip, bu yenilikleri içeren baskı çeşitlerini ürünlerinize, kumaş türlerinize en uygun halde beğeninize sunup, talep edilen öncü firma olmayı prensip haline getirerek tüm hizmetlerimizi sunuyoruz .

MİSYONUMUZ

  • Üretimin olduğu tüm hizmet alanlarında var olan markaları, hedefledikleri alana ,farkındalık yaratan hizmetimizi vererek güvenilir bir şekilde taşımaktır. Ayrıca, Yurt içi ve yurt dışındaki fuar, organizasyon ve fabrika genelindeki yenilikleri takip edip, ürün gruplarına göre AR-GE yapıp, firmaların taleplerini doğru üretim programıyla planlayan ekibimiz memnuniyetinizi hedef almıştır. Siz değerli firmalarınıza ve Tekstil gruplarında dokumadan örmeye, çantadan ayakkabıya, iç giyimden dış giyime, spor ürünlerinden (dikişli/dikişsiz gruplar olmak üzere ) çorap çeşitlerine, kot ürünlerden polyester gruplara, formalardan tesettür gruplarına kısacası tüm sektörlerde kumaş çeşitlerine göre ister dizayn, ister istenen çizimler doğrultusunda memnuniyetinizi karşılamak. Değişim karşısında değişmeyen tek hedefimiz, En yeni, en doğru, en uygun transfer gruplarını ürün ve kumaşlarınızda servis etmek, sürekliliği sağlamaktır .

VİZYONUMUZ

  • Şirketimizin ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla deneyimli olduğumuz alanda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan firmalar arasında yer almak, Türkiye´ nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

     

0
Fabrika
0
Çalışan
0
Farklı Marka
0
Proje
Yakuplu Mahallesi BEYSAN SAN.SIT. BIRLIK Caddesi NO:38/3, Floor:1 34524 Avcilar/Istanbul, Turkey
Postal Code: 34524
 
Working Hours :
Monday – Friday :
09.00 – 18.00
Saturday – Sunday: Closed
 
 
TEL: 0212 823 05 23 
        0212 809 87 36

QUARTZ TRANSFER© . All Rights Reserved.

Created by KREW ZONE with love